Productie overzicht 1987 - heden - Van 2000 tot 2009

Van 2000 tot 2009

2000-2001

 

 

 

 

De Bremerstadsmuzikanten

Lode Torfs

JT1

 

Vadersdochters

Wim Loots

VT1

 

Jung Dream Girl

Jonas Reijniers

VT2

 

Assepoester

Jenne Decleir

JT2

 

Anatomie

Guy Van de Vel

 

 

De ingebeelde Zieke

Lut Tomsin

VT3

 

Les Liaisons Dangereuses

Lilian Keersmaekers

VT4

2001-2002

 

 

 

 

Winnie the Pooh

Wim Loots

JT1

 

De meiden

Wim Loots

VT1

 

De getemde feeks

Reinhilde Decleir

VT2

 

Raar

Nico Sturm

JT2

 

Victor of de kinderen aan de macht

Vital Schraenen

VT3

 

Zomernacht

Jenne Decleir

VT4

2002-2003

 

 

 

 

De Tovenaar van Oz

Staf Damen

JT1

 

Lysistrata

Reinhilde Decleir

VT1

 

Heksjes

Joost Leroy

JT2

2003-2004

 

 

 

 

Erik & het insectenboek

Staf Damen

JT1

 

Poëzieavonden

Walter Yperman

BZ1

 

Smerige Hond

Guy Van de Vel

VT1

 

De slechte heks van Bonvoisin

Martin Rijnink

JT2

 

Shayna Maidel

Lode Torfs

VT2

 

Oud Papier

Ria Verschaeren

VT3

2004-2005

 

 

 

 

Kronkels in Kroningen

Martin Rijnink

JT1

 

Veronica’s kamer

Willy Verbruggen

VT1

 

Reigen

Reinhilde Decleir

VT2

 

Belle & het Beest

Stan Van Regenmortel

JT2

 

Met vriendelijke groenten

Gunther Verbelen

Jef Bussens

VT3

 

Irma la douce

Wim Loots

VT4

2005-2006

 

 

 

 

Sjakie & de chocoladefabriek

Staf Damen

JT1

 

Poëzie-avonden

Walter Yperman

BZ1

 

Ronald & Lisa

Hugo Danckaert

VT1

 

De Tramlijn die begeerte heet

Wim Loots

VT2

 

De Dromenmakers

Frank Laureyssens

JT2

 

Fientje Beulemans

Staf Damen

VT3

2006-2007

 

 

 

 

Roodkapje Rock (okt 2006)

Joost Leroy

JT1

 

Het belang van Ernst (nov/dec 2006)

Marianne Loots

Ellen Schoenaerts

VT1

 

Home (jan/feb 2007)

Hugo Danckaert

VT2

 

Poezie-avond (3 maart 07)

Ingrid De Batist

Walter Yperman

BZ1

 

Circo Sherzo (maart 2007)

Guy Van de Vel

JT2

 

Shakers (april/mei 2007)

Rudy Merckelbagh

VT3

 

Dik is mooi

Wim Loots

BZ2

 

Monoloog Reeks 3 (mei 2007)

Wim Loots

BZ4

2007-2008

 

 

 

 

Shirley Valentijn - Herneming (sept 2007)

Wim Loots

BZ1

 

Pier en Puikje en de schat van Hollemol (okt 2007)

Martin Rijnink

JT1

 

Koppels (nov 2007)

Wim Loots

VT1

 

Acht vrouwen (jan 2008)

Hadewich Van der Straeten

VT2

 

Poëzie-avonden (feb 2008)

Ingrid De Batist

Walter Yperman

BZ2

 

Als zwervers ontwaken (maart 2008)

Staf Damen

JT2

 

De Vrek (april 2008)

Luc Sergeant

VT3

 

De Varkensstal (mei 2008)

Wim Loots

BZ2

2008-2009

 

 

 

 

De Varkensstal (sept 2008)

Wim Loots

BZ2

 

Vrouw Holle (okt 2008)

Patrick De Cock

JT1

 

Van de brug af gezien (nov 2008)

Lode Torfs

VT1

 

Thuis (jan 2009)

Ria Verschaeren

VT2

 

Piraten Paraat ! (maart 2009)

Guy Van de Vel

JT2

 

Hedda Gabler (mei 2009)

Wim Loots

VT3

 

Ciné Renova - De Gebrandmerkte (juni 2009)

Bruno Marchant

Machteld Van den Brande

BZ1

2009-2010

 

 

 

 

Voorleesavonden (sept 2009)

Wim Loots

BZ1

 

Hoe je Koning wordt (okt 2009)

Staf Damen

JT1

 

Spotgeesten (nov 2009)

Patrick De Cock

VT1

 

Yerma Vraagt een toefeling 16+ (jan 2010)

Hadewich van der Straeten

VT2

 

Van een prinses die niet meer wou eten (maart 2010)

Suzette De heyder

JT2

 

Wild (apr 2010)

Koen Janssen

VT3